Message Thread (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: @type %title has been updated.
bn: %title (@type) হালনাগাদ করা হয়েছে।
