Message Thread (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Private Messages
he: הודעה פרטית

en: Desc
he: יורד

en: Sent
he: נשלח

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Messages
he: מסרים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Reply
he: השב

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: Offset
he: היסט

en: Created on
he: נוצר ב

en: @type %title has been created.
he: @type %title נוצר.

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
