Message Thread (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Private Messages
mr: खाजगी संदेश

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Reply
mr: प्रतिसाद

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले
