Message Thread (8.x-1.0-alpha10) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: @type %title has been created.
am: @type %title ተፈጥሯል።

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
