Message Thread (8.x-1.0-alpha10) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina
