Message Thread (8.x-1.0-alpha10) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Create
is: Stofna

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Sender
is: Sendandi

en: Arguments
is: Rök

en: Template
is: Sniðmát

en: Sort by
is: Raða eftir

en: New
is: Nýtt

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Reply
is: Svara

en: @type %title has been updated.
is: @type %title hefur verið uppfærð.

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
