Message Thread (8.x-1.0-alpha11) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Reply
ug: جاۋاب

en: - All -
ug: ھەممىسى
