Message Thread (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.

en: @type: added %title.
ku: @type: زیادکرا%title.

en: @type %title has been created.
ku: @type %title .دروست کرا

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.
