Message Thread (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
