Message Thread (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Reply
az: Cavab verin

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: Offset
az: Ofset

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
