Message Thread (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Sender
et: Saatja

en: Desc
et: Kahanev

en: Arguments
et: Argumendid

en: Template
et: Mall

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Messages
et: Sõnumid

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: Reply
et: Vasta

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: @type: added %title.
et: @type: %title lisatud.

en: Offset
et: Nihe

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The message language code.
et: Sõnumi keelekood.
