Message Thread (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Inbox
lt: Gauta

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Template
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Messages
lt: Žinutės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Reply
lt: Atsakyti

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Conversations
lt: Pokalbiai

en: Created by
lt: Sukurė

en: Created on
lt: Sukurta

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Thread ID
lt: Temos ID
