Message Thread (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Messages
fi: Viestit

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Participants
fi: Vastaanottajat

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Reply
fi: Vastaa

en: @type: updated %title.
fi: @type: päivitettiin %title.

en: @type: added %title.
fi: @type: lisättiin %title.

en: Created by
fi: Luonut

en: Created on
fi: Luotu

en: @type %title has been created.
fi: @type %title on lisätty.

en: @type %title has been updated.
fi: @type %title on päivitetty.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
