Message Thread (8.x-1.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Reply
ps: ځواب

en: - All -
ps: - ټول -
