Message Thread (8.x-1.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sent
sk: Poslať

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Participants
sk: Účastníci

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Reply
sk: Odpovedať

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: @type: added %title.
sk: @type: pridané %title.

en: Offset
sk: Ofset

en: Created on
sk: Vytvorené

en: @type %title has been created.
sk: @type %title bol vytvorený.

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
