Message Thread (8.x-1.0-alpha8) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Reply
sq: Përgjigju

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: @type: added %title.
sq: @type: u shtua %title.

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.
