Message Thread (8.x-1.0-alpha9) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Desc
el: Φθί

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Messages
el: Μηνύματα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: New
el: Δημιουργία

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Reply
el: Απάντηση

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: @type: added %title.
el: @type: προστέθηκε το %title.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: @type %title has been created.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title δημιουργήθηκε.

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Asc
el: Αύξ

en: The message language code.
el: Ο κωδικός γλώσσας του μηνύματος.
