Message Thread (8.x-1.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: New
eu: Berriak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Reply
eu: Erantzun

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: @type %title has been created.
eu: %title @type sortua izan da.

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
