Message Thread (8.x-1.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: New
ne: नयाँ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
