Message Thread (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Private Messages
af: Private Boodskappe

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: Reply
af: Beantwoord

en: @type %title has been created.
af: @type %title is geskep.

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
