Message Thread (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: New
ka: ახალი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: @type: added %title.
ka: @type: დამატებულია %title.

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
