Message Thread (8.x-1.0-beta10) - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: Sent
gl: Enviado

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Template
gl: Modelo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Date created
gl: Data de creación

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Reply
gl: Responder

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: @type: added %title.
gl: @type: engadido %title.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Number of comments
gl: Número de comentarios

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Created by
gl: Creado por

en: @type %title has been created.
gl: Creouse @type %title.

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?
