Message Thread (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (47 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Text
ar: نص

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Template
ar: القالب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Messages
ar: الرسائل

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: New
ar: جديد

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Reply
ar: رد

en: @type: updated %title.
ar: @type: تم تحديث %title.

en: @type: added %title.
ar: @type: تمت إضافة %title.

en: Offset
ar: الإزاحة

en: @type %title has been created.
ar: تم إنشاء ال@type‏ %title.

en: @type %title has been updated.
ar: تم تحديث ال@type‏ %title.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
