Message Thread (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Template
bg: Шаблон

en: Messages
bg: Съобщения

en: Apply
bg: Търси

en: Participants
bg: Участници

en: Language code
bg: Код на език

en: Reply
bg: Отговор

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: @type: added %title.
bg: @type: добавен %title.

en: @type %title has been created.
bg: @type %title е създаден/a.

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.
