Message Thread (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Reply
gu: જવાબ
