Message Thread (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
