Message Thread (8.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Arguments
be: Аргументы

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы

en: Reply
be: Адказ

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: @type: added %title.
be: @type: дададзены %title.

en: @type %title has been created.
be: @type %title быў створаны.

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
