Message Thread (8.x-1.0-beta4) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa
