Message Thread (8.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Arguments
nn: Argument

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Reply
nn: Svar

en: @type %title has been created.
nn: @type %title har vorte oppretta.

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
