Message Thread (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Messages
th: ข้อความ

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Reply
th: ตอบ

en: @type: updated %title.
th: @type: ปรับปรุง %title.

en: @type: added %title.
th: @type: เพิ่ม %title.

en: Created by
th: ผู้สอบ

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: @type %title has been created.
th: สร้าง @type %title แล้ว

en: @type %title has been updated.
th: อัพเดต @type %title แล้ว

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: The message language code.
th: รหัสภาษาของข้อความ
