Message Thread (8.x-1.0-beta6) - en to bs translation catalogue (31 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: Apply
bs: Primjeni

en: Reply
bs: Odgovori

en: @type: updated %title.
bs: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
bs: @type: dodat %title.

en: @type %title has been created.
bs: @type %title je kreiran.

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.
