Message Thread (8.x-1.0-beta7) - en to kn translation catalogue (35 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Inbox
kn: ಇನ್‍ಬಾಕ್ಸ್‍

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು

en: Conversation
kn: ಸಂಭಾಷಣೆ
