Message Thread (8.x-1.0-beta9) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Sender
ca: Remitent

en: Sent
ca: Enviat

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Message count
ca: Missatges

en: Last message
ca: Últim missatge

en: Messages
ca: Missatges

en: Date created
ca: Data creada

en: New
ca: Nou

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Reply
ca: Respon

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: @type: added %title.
ca: @type: %title afegit.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Number of comments
ca: Nombre de comentaris

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published date
ca: Data de publicació

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Master
ca: Mestre

en: The message language code.
ca: El codi de llengua del missatge.

en: Allowed plugins: @view
ca: Connectors permesos: @view
