Message Thread (8.x-1.0-beta9) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
