Message Thread (8.x-1.0-beta9) - en to sv translation catalogue (56 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Create
sv: Skapa

en: All
sv: Alla

en: Private Messages
sv: Privata meddelanden

en: Inbox
sv: Inkorg

en: Sender
sv: Avsändare

en: Desc
sv: Fallande

en: Sent
sv: Skickad

en: Arguments
sv: Argument

en: Template
sv: Mall

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: New
sv: Ny

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Language code
sv: Språkkod

en: Reply
sv: Besvara

en: Add message
sv: Lägg till meddelande

en: @type: updated %title.
sv: @type: uppdaterade %title.

en: @type: added %title.
sv: @type: lade till %title.

en: Offset
sv: Kompensera

en: Number of comments
sv: Antal kommentarer

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Send a message
sv: Skicka ett meddelande

en: Created by
sv: Skapad av

en: Created on
sv: Skapad den

en: @type %title has been created.
sv: %title (@type) har skapats.

en: @type %title has been updated.
sv: %title (@type) har uppdaterats.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sv[0]: Är du säker på att du vill ta bort detta inlägg?
sv[1]: Är du säker på att du vill ta bort dessa inlägg?

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The message language code.
sv: Meddelandets språkkod.
