Message Thread (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (38 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Text
cy: Testun

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Create
cy: Creu

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Arguments
cy: Argiau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Apply
cy: Ceisio

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Reply
cy: Ateb

en: @type: updated %title.
cy: @type: wedi diweddaru %title.

en: @type: added %title.
cy: @type: wedi ychwanegu %title.

en: Offset
cy: Ongli

en: Number of comments
cy: Nifer o sylwadau

en: @type %title has been created.
cy: Mae @type %title wedi ei greu.

en: @type %title has been updated.
cy: Mae @type %title wedi ei ddiweddaru.

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
