Message UI (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले
