Message UI (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Create
ku: درووستکردن

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.

en: @type: added %title.
ku: @type: زیادکرا%title.

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: @type %title has been created.
ku: @type %title .دروست کرا

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.

en: By @name on @date
ku: لەلایەن @name لە ڕێکەوتی @date

en: By @name
ku: لەلایەن @name

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟
