Message UI (8.x-1.0-beta2) - en to no translation catalogue (26 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Submit
no: Send

en: Email address
no: E-postadresse

en: Cancel
no: Avbryt

en: Language
no: Språk

en: Edit
no: Rediger

en: Message
no: Melding

en: Settings
no: Innstillinger

en: Update
no: Oppdater

en: View
no: Vis

en: Create
no: Opprett

en: Anonymous
no: Anonym

en: @type: updated %title.
no: @type: %title er oppdatert.

en: @type: added %title.
no: @type: %title er opprettet.

en: Field settings
no: Feltalternativer

en: Text to display
no: Tekst som skal vises

en: Send Message
no: Send melding

en: @type %title has been created.
no: @type %title ble opprettet.

en: @type %title has been updated.
no: @type %title ble oppdatert.

en: By @name on @date
no: Av @name, den @date

en: By @name
no: Av @name

en: Message template
no: Meldingsmal

en: Contextual links
no: Kontekstuelle lenker

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
no[0]: Er du sikker på at du vil slette dette punktet?
no[1]: Er du sikker på at du vil slette disse punktene?

en: Message types
no: Meldingstyper

en: The aliased path to this content.
no: Alias-banen for dette innholdet.
