Message UI (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: @type %title has been created.
am: @type %title ተፈጥሯል።

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።
