Message UI (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: @type: updated %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: @type: added %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: @type %title has been created.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: @type %title has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: By @name on @date
bo: ཚེས་གྲངས་@dateཡིན་པའི་@name་ལ་བསྟུན་པ

en: By @name
bo: @name་ལ་བསྟུན་པ

en: Contextual links
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།
