Message UI (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: @type: updated %title.
bs: @type: osvježen %title.

en: @type: added %title.
bs: @type: dodat %title.

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: @type %title has been created.
bs: @type %title je kreiran.

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.
