Message UI (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Create
fi: Luo

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: @type: updated %title.
fi: @type: päivitettiin %title.

en: @type: added %title.
fi: @type: lisättiin %title.

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: @type %title has been created.
fi: @type %title on lisätty.

en: @type %title has been updated.
fi: @type %title on päivitetty.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: By @name on @date
fi: @name päivänä @date

en: By @name
fi: @name

en: Contextual links
fi: Asiayhteyteen liittyvät linkit

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
fi[0]: Oletko varma että haluat poistaa tämän elementin?
fi[1]: Oletko varma että haluat poistaa nämä elementit?

en: The aliased path to this content.
fi: Sisällön aliasoitu polku.
