Message UI (8.x-1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Update
mg: Ovana
