Message UI (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Create
lt: Kurti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Notify
lt: Įspėti

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Contextual links
lt: Kontekstinės nuorodos

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
