Message UI (8.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Create
sq: Krijo

en: Anonymous
sq: Anonim

en: @type: updated %title.
sq: @type: %title u rifreskua.

en: @type: added %title.
sq: @type: u shtua %title.

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.
