Message UI (8.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Anonymous
te: అనామకం
