Message UI (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Create
az: Yaradıldı

en: Anonymous
az: Anonim

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: @type: added %title.
az: @type: %title əlavə edildi.

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: @type %title has been created.
az: @type %title yaradıldı.

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: By @name on @date
az: @date tarixində @name ilə

en: By @name
az: @name ilə

en: Contextual links
az: Kontekstual linklər
