Message UI (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Create
nn: Lag

en: Anonymous
nn: Anonym

en: @type %title has been created.
nn: @type %title har vorte oppretta.

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.
