Message UI (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Create
gu: બનાવો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Message template
gu: સંદેશ ઢાંચો
